Ekibimiz
Yönetici Kadro


Uzm. Dr. Ahmet Metin
Proje Yöneticisi ve Başdanışman


İstanbul Üsküdar Kandilli semtinde doğan Dr. Ahmet Metin, ilk, orta ve lise eğitimini Eskişehir’de tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne girdi. Mezun olduktan sonra aynı fakültede Radyoloji ihtisası yaptı. Kendi hastaneside dahil olmak üzere çeşitli hastanelerde yönetici ve danışmanlık yaptı. Aynı dönemlerde eczacı olan eşi dolayısıyla eczacılık sektöründede deneyimli olan hekimimiz halen özel bir hastanede uzman radyolog olarak çalışmaktadır.

Oktay Şahin
Genel müdür


Oktay Şahin 1969 yılında Artvin Şavşat’ta doğmuştur. İlk ve orta öğretimini burada gördükten sonra lise eğitimini yüksek başarı göstererek kazandığı İstanbul Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamlamıştır. 1994 yılında Augsburg Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olarak çalışma hayatına atılmıştır. Uzun yıllar boyunca hem uluslararası hem de yerli firmalarda yöneticilik yapmış olan genel müdürümüz evli ve 1 çocuk babasıdır.

Ekibimiz


Sektörün mevcut kapasitesinin daha verimli bir şekilde değerlendirilmesi ve ileriye taşınması amacıyla kurulan firmamız tecrübeli yöneticilerimizin yanı sıra sağlık personellerinden ve alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan organik bir yapıdır.

Copyright © 2017 Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım by Erdem YILDIZ